From V Rising Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" style="font-weight:bold; margin-left: auto; margin-right: 0px; color:#eee; background:transparent; text-align:center; width:25%" | {| class="wikitable" style="font-weight:bold; margin-left: auto; margin-right: 0px; color:#eee; background:transparent; text-align:center; width:25%" | ||
|<big>Bone Sword</big> [[File:Bone-Sword.webp|link=Bone Sword]] | |colspan="2" |<big>Bone Sword</big> [[File:Bone-Sword.webp|link=Bone Sword]] | ||
|- | |- | ||
|style="background-color:gray" | Information | |colspan="2" style="background-color:gray;" | Information | ||
|- | |||
|style="background-color:gray; text-align:left; width:30%" | Type ||style="text-align:left; width:70%" | ??? | |||
|- | |||
|style="background-color:gray; text-align:left; width:30%" | Gear level ||style="text-align:left; width:70%" | ??? | |||
|- | |||
|style="background-color:gray; text-align:left; width:30%" | Damage||style="text-align:left; width:70%" | ??? | |||
|- | |||
|style="background-color:gray; text-align:left; width:30%" | Durability ||style="text-align:left; width:70%" | ??? | |||
|- | |- | ||